Generalne porządki przy ulicy Chociebuskiej

Opublikowane przez administrator w dniu

Na prośbę członków zarządu nasz działkowiec i Radny Osiedlowy Pan Jerzy Pietruch zgłosił w Naszym imieniu oraz mieszkańców osiedla Nowy Dwór, prośbę do Służb Urzędu Miasta o uporządkowanie skarpy przy chodniku wzdłuż ulicy Chociebuskiej która graniczy bezpośrednio z terenem ROD Samo Życie.

Działkowcy, którzy korzystają z alei Chociebuskiej mogą już podziwiać efekty interwencji, a pozostałych działkowców zapraszamy na spacer wzdłuż tejże alei. Skarpa w ciągu tygodnia zmieniła się nie do poznania zniknęły śmieci, a drzewa i krzewy zostały przycięte. Teraz z przyjemnością można przechadzać się tą częścią ROD i szukać pierwszych oznak wiosny.

W tej chwili za płotem ROD panuję porządek i zarząd zwraca się z prośba do działkowców, aby nie traktować tego miejsca jako kompostownika i nie wyrzucać tam części roślin i gałęzi co niestety miało miejsce.

Pamiętajmy, aby każdy z przyjemnością przechadzał się po Naszym ogrodzie, dbajmy wszyscy o porządek. Zwróćmy uwagę na estetykę alejki koło naszej działki oraz aby krzewy ozdobne nie przerastały poza ogrodzenie. Spacerując po ogrodowych alejkach pilnujmy, aby nie gubić śmieci i sprzątać po swoich psach, wszak to Nasze wspólne dobro i wszyscy powinniśmy o nie dbać.

Z poważaniem

Zarząd ROD Samo Życie

Tak było.

Tak jest.