Ruszamy z Monitoringiem w Ogrodzie

Opublikowane przez administrator w dniu

Zgodnie z Planem pracy na 2022 rok Zarząd ROD uruchomił monitoring wizyjny nowo wybudowanego biura ROD oraz rejonu bramy od ulicy Nowodworskiej.

Przed dwoma tygodniami w rejonie wszystkich 4 furtek wejściowych pojawiły się tabliczki informujące o monitoringu w ogrodzie, a na elewacji budynku biura, oraz stronie internetowej, Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu w ogrodzie. Klauzula informacyjna – monitoring wizyjny, z którą może zapoznać się każda zainteresowana osoba.

W tej chwili, 24 godziny na dobę monitorowana jest okolica biura, brama oraz miejsce gdzie umiejscowione są pojemniki na odpady.

Przy bramie wjazdowej od ulicy Nowodworskiej zamontowana została również lampa LED z czujnikiem ruchu, która ułatwi otwarcie furtki w godzinach wieczornych.

Zarząd dziękuje wszystkim zaangażowanym w prace przy monitoringu, które to pozwoliły znacznie obniżyć koszty inwestycji. A w związku z tym, być może uda się nam jeszcze w tym roku zamontować dodatkowe kamery przy wejściu od ulicy Chociebuskiej lub na alejkach ROD.

Kategorie: Informacje