Zima w Ogrodzie
Uchwałą Zarządu ROD w okresie od 02 grudnia do 29 lutego zamknięte zostaną bramy ogrodu, aby wstrzymać do wiosny wjazd pojazdów, które w okresie jesienno-zimowym znacznie niszczą alejki ogrodowe, co niestety miało miejsce w latach poprzednich. Jak co roku w Dowiedz się więcej








